bepanthen bemiks saç maskesi

Bepanthen Bemiks Evigen Saç Maskesi

Bepanthen bemiks evigen saç maskesi saçların daha sağlıklı uzamasını, bakımlı, canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Daha gür ve bakımlı saçlara sahip olmak için bepanthen, bemiks ampul ve evigen ampul kaşımı hazırlayarak harika bir saç maskesi yapmanız mümkün. Sizlere saçlarda harikalar yaratan bu maskenin tarifini vermek istiyorum. Bulunması kolay olan bu malzemeleri eczaneden almanız mümkün.

Bepanthen, evigen ve bemiks saç maskesi nasıl yapılır hakkında bilgi vermeden önce sizlere bepanthen, evigen ve bemiks saç maskesinin faydalarında bahsetmek istiyorum.

Bepanthen Bemiks Evigen Saç Maskesinin Faydaları

Kullananların memnun kaldığı bu etkili karışım saçların daha etkili ve bakımlı olmasını sağlar. Bepanthen bemiks evigen saç maskesinin saça faydaları ise;

 • Saçların daha güçlü olmasını sağlar
 • Saçların kırılmasını önler
 • Yıpranan saça bakım yapar
 • Saçların daha güçlü olmasını sağlar
 • Saçları kökten uca besler
 • Sağlıklı saçlara sahip olursunuz
 • Saçları besler ekstra bakım yapar
 • Kepeği önler
 • Saçların kısa sürede sağlıklı uzamasını sağlar
 • Cansız ve solgun görünen saça bakım yapar

Bepanthen Bemiks Evigen Ampul

 

Bepanthen Bemiks Evigen Ampul Saça Nasıl Kullanılır

Bepanhen bemiks evigen her biri çok etkili ve saça sayısız faydası olan ürünlerdir.

BEPANTHEN: İçeriğinde bulunan b vitamini sayesinde saçları besleyerek. saç köklerini güçlendirir.

BEMİKS: İçerisinde B vitamini bulunmaktadır. Eğer B vitamini eksikliği varsa saçlarda dökülme, kırılma, matlaşma ve cansızlık görülür.

Evde Saç Bakımı İçin Tıklayın

EVİGEN: İçerisinde E vitamini bulunmaktadır. E vitamini saç diplerini korur, saçları onarır ve saçların hızlı uzamasını sağlar.

Şimdi sizlere saçlarda harikalar yaratan ve sizin bile şaşıracağınız etkili sonuçlar veren bu maskenin tarifini vermek istiyorum.

Bepanthen Evigen Bemiks Saç Maskesi Tarifi

1 yemek kaşığı zeytinyağı

Çörekotu yağı

Badem yağı

Hint yağı

Argan yağı

1 tatlı kaşığı susam yağı

1 ampul bepanthen

1 ampul bemiks

1 ampul evigen

1 tatlı kaşığı bal

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Yukarıda saydığımız bütün malzemeleri bir cam kase içerisine ekleyin ve iyice karıştırın. Hazırladığınız karışımı saçınızı uygulayın ve saç diplerine masaj yapar şekilde uygulayın, parmak uçlarınız ile baskı yaparak yedirmeye çalışın. Bütün karışımı saçlarınıza sürdükten sonra en az 5 saat kadar beklemeniz gerekmektedir.

Evde Saç Nasıl Boyanır? Tıklayın..

Bunun için maskeyi akşamdan uygulayıp bir streç film ile sararak sabaha kadar bekletmek en uygun yöntemdir. Sabah ılık su ile saçlarını durulamanız yeterlidir. Daha ilk uygulanış ta etkisini gösteren haftada 1 defa uygulamanız yeterlidir.

Bemiks Evigen Bepanthen Şampuan

Yukarıda verdiğim tarif ile uğraşmak istemiyorsanız bemiks evigen ve bepahthen karışımını kullandığınız şampuana ekleyim her banyo sırasında kullanmanız mümkün. Ayrıca şimdi vereceğim karışımı ister direk saçınıza uygulayabileceğiniz gibi bu maskeyi aynı şekilde şampuanınıza ekleyip kullanabilirsiniz.

Malzemeler

 • 1 adet evigen ampul
 • 1 adet bepanthen ampul
 • 1 adet bemiks ampul
 • Zeytinyağı

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Yukarıda saydığımız bütün malzemeleri bir cam kase içerisinde iyice karıştırın zeytin yağı miktarını saçınızın uzunluğuna göre ekleyin. Saç dipleri iyice yedirerek iyice bütün saçlarınıza uygulayın. Ortalama 1 saat kadar bekledikten sonra ılık su ile durulamanız yeterlidir. Düzenli olarak bu saç maskesi uygulandığında saçların daha gür, daha bakımlı canlı olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca karışımı kullandığınız şampuanın içerisine ekleyerek kullanmanız mümkün. Dilerseniz zeytinyağı yerine başka yağları kullanmanız mümkün bu tamamen size kalmıştır. Ayrıca badem yapı ekleyerek saç dökülmesini önlemeniz mümkün.

bemiks bepanthen evigen

Bemiks Bepanthen Evigen Saç Dökülmesi

Bepanthen bemiks evigen saç dökülmesini önleyen etkisi kesin kesin sonuç veren çözüm sunmaktadır. Sizler saç dökülmesini önleyen bu etkili saç maskesinin tarifini vermek istiyorum.

Malzemeler

 • 1 adet evigen ampul
 • 1 adet bepanthen ampul
 • 1 adet bemiks ampul
 • 2 kaşık badem yağı
 • 2 kaşık zeytinyağı
 • 2 kaşık çam terebentini yağı
 • 2 kaşık bal

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Yukarıda saydığım bütün malzemeleri bir cam kase içerisinde belli bir kıvama gelen kadar karıştırıyoruz.  Saç diplerinden saç köküne kadar iyice yedirerek uyguluyoruz. Bir streç film ile sararak ortalama yarım saat ile 1 saat kadar bekliyor ve ılık su ile saçları duruluyarak işlemi sonlandırın. Haftada 1 defa yaparak saçları daha güçlü yaparken saç dökülmesinin durduğunu göreceksiniz.

Bemiks bepanthen evigen saç çıkarır mı

Etkili karışım ile saçlarınızı uzatmanız mümkün. Saç kökleri ölmüş artık tamamen yok olan saç köklerini çıkarmamaktadır.

Bemiks bepanthen evigen saç uzatırmı

Sadece bu karışım bile saç uzatmak için bile yeterli. Bemiks bepanthen evigen saç uzatmak için dilerseniz bunu şampuan içine ekleyerek kullanabilirsiniz. Bemiks bepanthen evigen kullananlar yaptıkları yorumlarda bu kremin çok etkili olduğunu ve saçları kısa sürede uzattığını söylemişlerdir.

Sizlere bu yazımızda Bepanthen bemiks evigen saç maskesi hakkında bilgi vermeye çalıştım sizlerde konu hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi

Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Bepanthol Dudak Bakım Kremi


 

Hakkında Bakımlı Ve Sağlıklı

Kontrol et

Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç bakımı saçlarında ışıltı isteyen her kadının uygulamak zorunda kaldığı mecburi bir işlem. Göz dolduran …

bir yorum

 1. Türkan Ünsal

  Sadece saçı durulayarak, yağlardan arınmak mümkün mü?Şampuanlamayalımmı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir