Tayt Modelleri

Tayt Kombinleri

Son zamanların en trend kıyafetlerin başında taytlar geliyor. Çünkü taytlar bayanları şık ve çekici gösteren en popüler alt giyimidir. Renk olarak da özellikle siyah rengi tercih edilse de kırmızı, kahverengi, gri, mor, beyaz gibi renkleri de kullanılır.

Tayt kombinleri yaparken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü şık görünümünün yanında taytlarla yanlış kombin sizi olduğunuzdan daha kilolu veya çirkin gösterebilir.

Tayt Kombin Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taytlar bedeni saran dar bir kıyafet olduğu için çok kilolu bayanlarda kötü bir görünüm oluşturabilir. Bu yüzden normal ve zayıf bayanların kullanması daha uygundur. Eğer basenleriniz ve kalçanız var ise buraları kapatan uzun kıyafetlerle kombinlemek sizi olduğunuzdan zayıf ve şık gösterecektir.

Yine geniş basen ve kalçalara sahip bayanlar desenli taytların yerine düz renkte olan taytları kullanmaları gerekir. Çünkü desenli taytlar sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir.

En Trend Tayt Kombinleri

Taytlar 4 mevsim kullanılabilecek bir kıyafettir. En şık bayan tayt kombinleri arasında tişört, gömlek, bluz, mont, hırka ve deri ceketleri yer alır. Taytınızın üzerinize giydiğiniz tunik şeklindeki uzun kıyafetleri tercih etmek çok yerinde olacaktır. Taytlar dar oldukları için üzerinize giyeceğiniz bol ve biraz uzun kıyafetler sizleri oldukça çekici ve cool gösterecektir. Günlük hayatta, özel günlerde, spor yaparken giyebileceğiniz bir giyimdir. Özel günlerde giyerken şık ve bol kesim bir bluz yada gömlekte tarz olursunuz.

Tayt model

Günlük tayt kombinleri yaparken de sadece tişörtü kullanabileceğiniz gibi tişörtün üzerine gömlek yada kot ceketi de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kombin size sportif bir görünüm de yaratacaktır. Kış mevsiminde de triko kazak, hırka, deri ceket ve mont ile harika bir kombin yapabilirsiniz. Taytın üzerine kısa bir badi, uzun mont yada hırka ile kombinlemek sizi tarz yapacaktır. Eğer fiziğiniz düzgün ise yaz mevsiminde kısa atlet tipi dar kıyafetlerinizle de kombin yapabilirsiniz. Eğer desenli bir tayt giyecekseniz üzerinizdeki mutlaka desensiz ve sade olmalıdır. Bunların dışında taytlarla kombin yaparken flor, atkı gibi aksesuarlarla da çok yakışıyor.

Taytlarda Ayakkabı Seçimi

Taytlara en çok yakışan ayakkabılar ise topuklu ayakkabılar, babet ve botlardır. Özel günlerinizde yüksek topuklu ayakkabılarla kombin ederken normal günlerde babet ve converse kullanabilirsiniz. Spor giyinmek istiyorsanız ayak bileklerin biraz üstünde tayt ile spor ayakkabı yada converslerle kombin yapabilirsiniz. Kış mevsiminde tayt ile en çok yakışan ayakkabı ise uzun çizmeler dir. Kış mevsiminde bile uzun triko kazak, deri ceket ve taytla dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Hakkında Bakımlı Ve Sağlıklı

Kontrol et

Yüz Beyazlatıcı Sabun Nedir, Nasıl Kullanılır?

Yüz Beyazlatıcı Sabun Ciddin bakımlı ve sağlıklı olması, kadınlar için son derce önemli bir detaydır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir