sevgiliyle yapılacaklar

Sevgiliyle Yapılacaklar

Biz kadınlar, sevdiklerinin mutluluğu ile mutlu olan ve bir o kadar da mutluluğu hak eden ev kadını, genç kız, öğretmen, doktor, terzi, öğrenci, kasiyer…

Kısaca bir kadın her şeydir. Sevdiği adamı el üstünde tutan, mutluluğu için çaba harcayan ve onun mutluluğunu gördükçe çocuk gibi sevinendir kadın. Kadın değerlere değer katandır. Kendi mutluluğunu istiyorsan bir kadını mutlu etmelisin. Çünkü mutlu bir kadın çevresine güzellikler saçar ve mutluluğuna seni de eşlik eder.

Kadınları anlamanın zor olduğunu söyleyenler bir yakından ilgilenseler o karmaşık gördükleri kadınların ne istediğini bilen kendinden emin olduklarını anlayacaklardır.

Sevgiliyle Yapılacak Farklı Şeyler

Bir erkek olarak kız arkadaşınıza, eşinize ya da hoşlandığınız kıza onu mutlu edebilecek küçük şeyler hazırlayıp, alabilirsiniz. Kadınlar şatafattan hoşlanırlar ancak sevdiği adamın ona vermiş olduğu küçücük bir çiçek bile yıllar boyu bir kitap arasında saklayıp ara sıra açıp o güne geri dönmek isteyecek kadar değerlidir.

Eğer eşinize bir hediye alıyorsanız bu konuda avantajlarınız çok yüksek çünkü onun ne isteyeceğini tahmin edebilirsiniz. İhtiyacı olan ya da çok beğendiği bir ürün varsa onu alabilirsiniz. Tabi ki kuru kuruya vermemelisiniz. Duygularınızı ona karşı düşüncelerinizi güzel bir kağıda not ederek aldığınız hediyenin içine koyarsanız hediyeden çok daha fazla ilgisini çekecektir.

Eğer bir hediye almak yerine onu şaşırtıp hoşuna gidebileceği şeyler hazırlayabilirsiniz. Kadınlar anılara çok fazla değer verir ve sizin de değer verdiğinizi gördüğü zaman bu durumdan etkilenecek ve duygulanacaktır. Bir kadını mutlu etmenin diğer bir yolu da budur. Ona beraber gittiğiniz ve fotoğraf çektiğiniz mekânlar da ki ya da anısı olan her güzel fotoğrafınızı bastırarak bir hatıra defteri hazırlayabilirsiniz. Fotoğrafların altına o gün aklınızda kalan ya da o fotoğrafla ilgili düşüncelerinizi ekleyerek hazırlayacağınız defteri çok daha anlamlı kılabilmek sizin elinizde.

Eğer kız arkadaşınıza bir şeyler almak ya da hazırlamak istiyorsanız o zaman daha çok onun hoşlandığı şeylere yoğunlaşmanız gerekmektedir. Bir kadın önemsenmeyi ve kendisiyle ilgili önemli bulduğu, hoşlandığı şeylerin hatırlanmasından mutluluk duyar. Bu nedenle size bahsettiği küçük şeyleri bile aklınızda tutmaya çalışın. Bu onun gözünüzde ki değerinize değer katacaktır. Hediye seçerken onun zevklerini göz önünde alarak hareket etmelisiniz. İlişkiniz yeni bir ilişkiyse zevklerini, tam olarak nelerden hoşlandığını anlamayabilirsiniz bu nedenle her kadınının ve her genç kızın hayran kalacağı takıları tercih edebilirsiniz.

sevgiliyle yapılacak farklı şeyler

Sevgiliyle Yapılacak Farklı Aktiviteler

Hediye almak yerine onu şaşırtacak sürprizler de yapabilirsiniz. Hiç beklemediği anlarda ya da moralinin bozuk olduğunu bildiğiniz zamanlar da bu küçük sürprizler onu çok mutlu edecek, şaşırtacak ve morali bozuksa eğer moralinin yerine gelmesini, yüzünün gülmesini sağlayacaktır. Önceden de söylediğimiz gibi kadınlar şatafatlı şeylere ilgi duyalar ama bu demek çok fazla para harcamalısınız anlamına gelmemektedir. Küçük tatlı bir kavanozu oje ya da cam boya yardımıyla boyayıp içerisine kalpli kağıtlarla küçük küçük notlar yazarak anlamlı ve uzun süre saklayabileceği, sizi özlediğinde açıp okuyabileceği bir hediye hazırlayabilirsiniz. Baskılı tişörtler, baskılı kupa bardakları ya da bunun gibi çoğu yerde bulabileceğimiz klasik hediyeleri de tercih edebilirsiniz. Belki çok sıradan ve klasik kaçabilir ama güzel ve anlamlı bir hediye olacaktır.

Gelelim işin zor kısmına hoşlandığınız kıza. Bu konuda biraz daha zor olacaktır işiniz ama avantajınızda bir o kadar fazla olacaktır. Çünkü hem duygularınızı yansıtmış hem de gözünde romantik ve nazik bir erkek modelini yakalama fırsatını kendi ellerinizle hazırlamış olacaksınız. Eğer hediye almak ya da hazırlamak istediğiniz kızı tanıyorsanız işiniz biraz daha kolaydır. Nelerden hoşlanır, nereye gitmeyi sever, değerleri nelerdir, en sevdiği renk, sevdiği sanatçı, takım vs. bunları biliyorsanız. Onun sevdiği ya da farklı güzel bir mekanda dinlediği sanatçının müzikleri ile hoşlandığı bir hediyeyi alarak karşısına geçip hislerinizi dile getirebilirsiniz. Bu onu oldukça etkileyecektir. Tiyatroyu ya da sinemayı seviyorsa onu güzel bir tiyatro oyunu ya da vizyonda ki güzel bir sinema filmine davet ederek gün sonunda küçük bir hediyeyle ve hislerinizle sözlerinizi süsleyerek duygularınızı dile getirmeniz onu hem çok etkileyip hem de çok mutlu edecektir.

sevgiliyle yapılacak aktiviteler, sevgiliyle yapılacaklar

Sevgiliye Yapılacak Süprizler

Tabi ki sadece kadınlara değil bir çok erkeğe sürprizler, hediyeler hazırlanmaktadır. Kadınlar da bu konu da çoğu zaman zorluk çekmekte kararsız kalmaktadır. Çoğu zaman erkekleri mutlu etmek, kadınları mutlu etmekten zor olabiliyor. Erkekler için çok kapsamlı seçenekler bulunmadığı için hediye seçerken kararsızlık yaşanabiliyor.

Bir erkeğe hediye alırken tuttuğu takım, hobileri, yaptığı koleksiyonlar göz önüne alınmalı. Bir erkeği ihtiyaç duyduğu bir hediye çok daha mutlu edecektir. Çok güzel bir saat, tişört, kazak, ayak numarasını biliyorsanız ayakkabı, parfüm, gömlek ya da telefon kılıfı alabilirsiniz. Söylediğimiz gibi eğer yaptığı bir koleksiyon varsa bu koleksiyona destek olabilir, siz de eklemeler yapabilirsiniz. Bu ona ve onun sevip, önemsediği şeylere değer verdiğinizi göstererek onu mutlu edecektir.

sevgiliyle yapılacaklar, sevgiliyle yapılacakların listesi

Uzaktaki Sevgiliye Alınacak Hediyeler

Maalesef bazen sevdiklerimiz yanımızda olamayabiliyor, araya mesafeler ve kilometreler girdiği zaman hemen ulaşamayabiliyoruz. Uzakta ki sevgiliye en güzel hediye sizsiniz. Eğer yanına gidebiliyorsanız bir bilet alarak gidip ona çok şaşıracağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu pek mümkün değilse yani yanına gidemiyorsanız, yanınızda olduğunuzu ona hissettirebilirsiniz. Güzel bir hediye ve üzerinize kendi parfümünüzü sıkarak kargoyla yollayabilirsiniz. Kendiniz bir şeyler hazırlamak istiyorsanız. Ortak arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ya da size yardım edebilecek insanlarla iletişime geçerek ona çok mutlu olacağı izlerken gözleri dolabileceği bir video hazırlayabilirsiniz. Bu davranış onu önemsediğinizi ve sevginizi göstermenize yetecek ve onu mutlu edecektir.

Hayat çok kısa ve göz açıp kapayıncaya kadar bitiyor. Geriye sadece insanların aklında anılarımız ve onlarla geçirdiğimiz güzel zamanlar kalıyor. Bu nedenle elinizden geldiğince sevdiklerinizin yanında olmaya ve onlara sevginizi yansıtmaya çalışın. Pişmanlık yaşadığınız zaman her şey için çok geç olabilir. Pişmanlıklar yaşamamanız ümidiyle.

Sizlere bu yazımızda sevgiliyle yapılacaklar, sevgiliye alınacak hediyeler ve sevgiliyle yapılacak aktiviteler nelerdir bunlardan bahsetmeye çalıştım. Peki ya siz sevgilinizle nasıl zaman geçirirsiniz ne hediye alırsınız yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakkında Bakımlı Ve Sağlıklı

Kontrol et

Baş Ağrısına İyi Gelen İlaçlar

Baş ağrısına iyi gelen ilaçlar olarak günümüzde bir çok alternatif ilaçlar bulunmaktadır. Baş ağrısı için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir