Bepanthol Dudak Bakim Kremi

Bepanthol dudak bakım kremi, içeriğindeki bilinen etken maddesi ProVitamin B5 ve dekspantenol bileşeninden oluşmaktadır.

Cildin ana yapısı olan vitaminlerden oluşmaktadır ve cilt için gerekli ve önemli olan bir vitamindir.

Dudaklarınız dış etkenler sayesinde zamanla kuruduğu zaman çatlar ve pürüzsüz görünümünü kaybetmeye başlar. Bu durumlarda dudaklarınızın kesinlikle nemlendirilmesine ve korunmasına ihtiyacı vardır.

Bepanthol dudak bakım kremi, kuruyan dudaklarınızı nemlendirir, pürüzsüz görüntüsüne yeniden kavuşturmakla birlikte rahat bir gülümseme atmanıza sebep olur. Bepanthol dudak bakım kremi dermatolojik olarak test edilip, el değmeden dudağa sürülebilme özelliğine sahiptir.

Bepanthol dudak bakım kremi nedir sorusunun içeriği hakkında bilgi paylaşımı yapalım.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Nedir?

Bepanthol dudak bakım kremi, günümüzde çok karşılaşılan ve çok kadının merak ettiği bepanthol ailesinin bir parçasıdır. Bepanthol dudak bakım kremi isminden de belli olduğu gibi dudaklarınızın bakımı için oldukça ideal ve çok tercih edilen bir kremdir.

İçerisinde bulunan ProVitamin B5 ve dekspantenol sayesinde pürüzsüz dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudaklarınız kuru ve çatlaksa tercih edebileceğiniz ve sizlere önerebileceğimiz en etkili kremlerin başında gelmektedir. Dış etkenlere karşı hassas dudak yapısına sahip kişiyseniz tam sizlik bir üründür. Çok etkili bir krem olup, bepanthol dudak bakım kremi sizi dış etkenlerden korumakta oldukça etkilidir.

Genel olarak en çok tercih edilen kremlerin başında gelir. Bepanthol dudak bakım kreminin diğer adı da bepanthol lippencreme olarak bilinmektedir. Bu iki krem tamamen aynıdır.

Peki bepanthol dudak bakım kremi ne işe yarar? konusuna değinecek olursak detaylı bilgiyi sizlerle paylaşalım.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

Bepanthol dudak bakım kremi ne işe yarar, tamamen dış etkenlere karşı dudaklarınızın kuruluğunu ve çatlamasını engeller. Kadınların da en çok istediği konulardan biri olan yumuşak dudaklara bepanthol dudak bakım kremiyle sahip olabilirsiniz.

Zamanla kuruyan dudaklar çatlar ve yumuşaklığını kaybeder ve pürüzsüz görünümünden uzaklaşır. Bu durumdaki dudakların korunmasına ve nemlendirilmesine ihtiyaç vardır. Bepanthol dudak bakım kremiyle dudaklar nemli ve pürüzsüz görünümüne geri gelir.

Bepanthol dudak bakım kremini kullananlar rahat bir gülümsemeye sahip olurlar. Anından nemlendirme etkisi vardır ve ciddi derecede koruma sağlar. Bepanthol dudak bakım kremini el değmeden kullanmanız mümkündür ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bepanthol dudak bakım kreminin faydaları oldukça fazladır. Bepanthol dudak bakım kremini aldınız fakat, nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bizi dikkatlice takip edin.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Gün içerisinde istediğiniz kadar kullanabileceğiniz bu kremi, kesinlikle eliniz değmeden de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dudaklarınıza herhangi bir zarar vermeyen bepanthol dudak bakım kremi çok küçük bir tüp içerisindedir.

Çantanızda hatta cebinizde çok rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bepanthol dudak bakım kremi 7.5 ml olarak piyasada eczaneler satılmaktadır ve kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Kutusundan çıkarttığınız zaman tüp içerisinde ve kapağı yarım daire şeklindedir. Kullanıldığı andan itibaren hemen nemlendirme etkisine sahip olan bepanthol dudak bakım kremi çatlakları ve kuruluğu yok etmektedir. Adım adım sizlere kullanım şeklini de anlatalım.

Kullanım Şekli

 1. Dudak bakım kremini kutusundan çıkartın ve kapağını açın.
 2. Tüpün yuvarlak olan kısmını dudaklarına doğru değdirin.
 3. Daha sonra tüpü çok fazla olmamak şartıyla sıkın.
 4. Tüp ile birlikte el değdirmeden dudaklarınıza yayın

Bepanthol dudak bakım kremini gün içerisinde 2-3 defa rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz de her gün günde 1 defa da kullanabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durumdur. Ancak dudağınızı kuru hissettiğiniz anda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Gece uyumadan önce kullandığınız takdirde sabah kalktığınızda dudaklarınızın nemli olduğunu hissedeceksiniz. Eğer dudaklarınıza ruj veya kalem sürecekseniz önce bepanthol dudak bakım kremini sürün daha sonra ruj veya kalem sürün.

Bepanthol dudak bakım kreminin faydaları en çok merak edilen konular arasındadır. Sizler için ne tür faydaları var onları sıralayalım.

Bepanthol Dudak Bakım Kreminin Faydaları

Bepanthol dudak bakım kreminin faydaları, dudaklarınızın çatlamasını engeller ve pürüzsüz dudaklara sahip olmanızı sağlar. En önemli faydaları ise;

 • Kesinlikle doğaldır
 • Anında nemledirir
 • Dudaklarınızı korur
 • Yumaşatır
 • Pürüzsüz dudaklara sahip olmanızı sağlar
 • Parfüm ve paraben içermez
 • Dudakların uzun süre nemli kalmasını sağlar
 • Rüzgar ve soğuktan oluşacak kuruluk ve çatlaklığı engeller
 • Dudak bakımına en iyi şekilde gerçekleştirir
 • Parlak dudaklara sahip olursunuz
 • İçerisindeki etken maddeler dudaklarınızı besler
 • Dudaklara kesinlikle zarar vermez
 • Doz aşımı derdiniz yoktur ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Bepanthol dudak bakımı kremini kullananlar kesinlikle yukarıdaki saydığımız konuları farkedecektir.

Bepanthol dudak bakım kremini kullananlar oldukça memnun kalmışlardır. Yapılan yorumlar ve kullananlar sayısız derecede memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Kullananlar

Bepanthol dudak bakım kremi kullananlar ve yapılan yorumları okudukça sizler de bu kremi kullanamaya yöneleceksiniz. Üründen memnun kalınmama gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Ancak üründen memnun kalmayanlar sadece ürünü kötülemek isteyenler olarak düşünülmektedir.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Kullananların Yorumları

Görünen o ki; bepanthol dudak bakım kremi kullananların yorumları genel olarak olumlu sonuçlanmıştır.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi Fiyat

Güncel olarak;

30.04.2018 fiyatı 10-20 TL arasında değişmektedir. Bu gerek internette gerekse de eczanelerdeki fiyat farkı olmasından dolayı farklılık gösterebilmektedir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem

Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Bepanthen Bemiks Evigen Saç Bakım Maskesi


 

Hakkında Bakımlı Ve Sağlıklı

Kontrol et

Makat Çatlağı Kremi

Makat Çatlağı Kremi Olarak Kullanılabilecek Merhemler

Anal fissür, anal bölgede ağrı ve acının yaşanmasına neden olan bir rahatsızlıktır. Genelde makat çatlağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir