En İyi Kırışıklık Giderici Krem

Vücutta kolajenin azalması ile yaşlanmanın belirtileri olan kırışıklar meydana geliyor. Kırışıklık tedavisi için araştırmalar da bu zaman aralığında başlıyor. Kırışıklıklar nasıl geçer, en iyi kırışıklık giderici kremler gibi sorular akıllarda beliriyor.

Kırışıklıkların en belirgin olarak görüldüğü yerler arasında alın, boyun ve göz çevresi bulunuyor. Buradaki kırışıklıklar hem daha erken yaşlarda kendini gösteriyor hem de daha derin oluyor.

Bu kırışıklıklardan kurtulmak için etkili kırışık kremleri veya kırışıklık giderici kremleri kullanabilir, en azından kırışıklık görüntüsünü daha doğal hale getirebilirsiniz.

Kırışıklık kremlerini seçerken en çok dikkat edilmesi gereken şey seçtiğiniz ürünün içerisindekilerinin yaşınıza uygun olmasıdır. Peki en iyi kırışıklık kremi hangisidir, kırışıklık kremi tavsiyeleri nelerdir, kırışıklık kremi fiyatları nasıldır?

Kırışıklık Giderici Kremler

Kırışıklık giderici kremler üzerinde fazlasıyla çalışmalar yapılmış ve alınan etkili sonuçlar sonrasında üretilmiştir. Bu kremleri kullanarak belirgin olan kırışıklıkları yok etmek mümkün. işte kırışıklık karşıtı krem kullananların yorumlarına bakılarak araştırılmış en iyi kırışıklık kremleri;

Facial Fuel Anti-Wrinkle Krem

En iyi kırışık karşıtı kremler arasında adından sıklıkla bahsettiren Facial Fuel Anti-Wrinkle Cream oldukça etkili. Yaşlanma belirtileri ve kırışıklığın önüne geçen bu krem, içerisinde bulundurduğu kestane özü ve soya ile cildin güçlenmesini sağlarken daha gergin bir görünüme sahip olmasını da sağlıyor.

Facial Fuel Anti-Wrinkle Krem kullananlar bu kremi kullandıktan sonra kendilerinde gözle görülür bir değişim olduğundan bahsederken, bu kremin sadece kırışıklıklar için kullanmadıklarını aynı zamanda bu kremin çok iyi bir nemlendirici olduğunu da söylemiştir.

Düzenli kullanımı halinde oldukça etkili bir gelişim sağlayan Facial Fuel Anti-Wrinkle Kremin fiyatı 149 TL.

Estee Lauder Revitalizing Supreme Global 30 ml Anti Aging

İsmini sıklıkla duyduğunuz bu krem kırışıklıkları yok etmede oldukça etkili. Kırışıklık görünümünde yüzde 90’a kadar gelişme gösteren bu krem, her cilt tipine uygunluğu ile de biliniyor. Cildin nem ihtiyacını karşılayan bu krem cildin yenilenmesini de sağlıyor.

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanılan bu krem, düzenli kullanıma bağlı olarak kısa sürede kırışıklıkları yok eder. Estee Lauder Revitalizing Supreme Global 30 ml Anti Aging kremin fiyatı ise 230 TL’dir.

Olay Regenerist Regenereating Serum

Kırışıklık giderici kremlerden biri olan Olay Regenerist Regenereating Serum sadece cildi sıkılaştırıp, kırışıklıkları yok etmekle kalmıyor bunun yanında cildi yenileyip tazelenmesini de sağlıyor. Düzenli kullanıldığında 4 haftada etkili sonuçlar verebilen bu krem, alın, boyun, göz çevresi ve göğüs bölgesindeki kırışıklıkları azaltıp, yok etmektedir.

İnce bir tabaka halinde masaj ile uygulayacağınız Olay Regenerist Regenereating Serum’un fiyatı ise 70 TL.

Total Face Lift Gerdirici Krem

Cildin doğal yapısını bozmadan yüz bölgesindeki kırışıklıkları geçiren krem, cilt üzerinde bulunan küçük kusurları da yok ediyor. Düzenli kullanımı halinde cildi yenileyen, parlaklık veren, ve tazeleyen bu krem ile cildinizin nem dengesini kısa sürede gerektiği seviyeye getirip, kırışıklıkları azaltabilirsiniz.

Kremin etkisini tam olarak gösterebilmesi için kremin sürüldüğü aşamada masaj yapılması gerekiyor. Ayrıca kremi sürdükten sonra kremin yüzünüzde kalması yani yüzünüzü yıkamamanız gerekiyor. İlk kullanımdan itibaren etkili sonuçlar alabileceğiniz Total Face Lift Kırışıklık Giderici Krem’in fiyatı ise 110 TL.

Gülsha Gece Gül İksiri

Doğal yollarla kırışıklıkları gidermek isteyenlerin en çok tercih ettiği ürünlerden biri Gülsha Gece Kül İksiri. İçeriğindeki zengin özler sayesinde kırışıklıkları ve sarkmaları oldukça kısa bir sürede yok eden bu krem cildi besleyerek daha sıkı ve gergin yüz hatlarına sahip olmanızı sağlıyor.

Temizlenmiş cilde birkaç damla sürülüp masaj yapılması gereken bu iksir daha çok yüz, göz çevresi, dekolte bölgesi ve boyun bölgesinde kullanılıyor. Daha etkili sonuç için gece yatmadan önce uygulayabilirsiniz. Her cilt tipine uygunluğu ile bilinen Gülsha Gece Gül İksirinin fiyatı 124 TL.

Nuxe Nuxuriance Yeux Et Levres Yaşlanma Karşıtı Göz ve Dudak Kremi

Kırışıklıkların ortadan kaldırılmasında sıklıkla kullanılan Nuxe Nuxuriance Yeux Et Levres Yaşlanma Karşıtı Göz ve Dudak Kremi, adından da anlaşılacağı gibi özellikle göz ve dudaklardaki yaşlanma belirtileri üzerinde oldukça etkilidir.

Göz ve dudak etrafındaki lekelenmeleri, koyu halkaları ve göz altındaki torbalanmaları gideren bu krem, kolajen takviyesi sayesinde cilt altındaki boşlukları doldurarak pürüzsüz bir cilt imkanı sunuyor. Koyu lekelenmelerin de önüne geçen bu krem, içeriğinde bulunan sayısız bitki yağı sayesinde kırışıklara da meydan okuyor.

Temizlenmiş cilde sabah ve akşam olarak günde iki kere uygulanan Nuxe Nuxuriance Yeux Et Levres Yaşlanma Karşıtı Göz ve Dudak Kreminin fiyatı ise 130 TL ile 180 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Diadermine No110 Kırışıklık Karşıtı Serum

Kırışıklıklar için serumlar arasında adından sıklıkla bahsettiren bu serum, boyun ve yüz bölgesindeki kırışıklıkları yok etmede oldukça etkilidir. Günlük kullanıma uygun olan bu krem yüz ve boyundaki ince çizgilerin görünümünü azaltma konusunda çok iddialı.

İnce bir tabaka halinde uygulanan bu krem, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılıyor. Her cilt tipine de rahatlıkla uygulanabilen Diadermine N110 fiyatı ise 30 ml için 45 TL.

L’Occitane Immortelle Precious Cream Light Texture SPF 20 50 ml

L’Occitane markasının oldukça iddialı bir ürünü olan L’Occitane Immortelle Precious krem, kırışıklıkları yok ederken cildi de nemlendiriyor. Sürüldüğü anda anında emilen bu krem yüzünüzde yapış yapış hissi de bırakmadığından rahatsızlık vermiyor. Kırışıklık görüntüsünün azaltılmasına yardımcı olan bu krem, cilde sıkılık sağlayıp dış etkenlerden de koruduğu için üçlü etki olarak biliniyor.

Üçlü etkinin sonucunda daha sıkı, daha canlı ve daha pürüzsüz bir cilt sunan Precious krem, içeriğinde bulunan bitki özleri sayesinde cildi de besliyor. L’Occitane Immortelle Precious kremin fiyatı ise 240 TL.

Clarins Multi-Activa Day Early Wrinkle Correction Cream 50 ml

Erken yaştaki kırışıklıkların tedavisinde kullanılan bu krem odlukça etkili kırışık kremlerinin arasındadır. Kuru ciltler için kırışıklık kremi olarak daha çok tanınan bu krem her cilt tipine uygun olsa da daha çok kuru cilt üzerinde etki göstermektedir. 30 yaşından sonra oluşmaya başlayan kırışıklıkların düzelmesinde kullanılan bu krem, anti oksidan etki sağladığından yoğun bir bakım da içerir.

Yaşlanmaya karşı ciddi etki gösteren bu krem, düzenli kullanımda günden güne etkisini artırmaktadır. Cildi gençleştiren, tazeleyen ve yenileyen bu krem sabah ilk kalktığınızda kırışıklık bulunan bölgeye hafif baskı yapılarak uygulanır. Clarins Kırışıklık Giderici Krem 220 TL’dir.

 

Hakkında Bakımlı Ve Sağlıklı

Kontrol et

Cilt Bakımı İçin Pratik Yöntemler

Cilt Bakımı Güzel ve genç bir cilde sahip olmak isteyen kimselerin dikkat etmesi gereken durumlardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir