Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi

Annelerin ve anne adaylarının sık sık araştırdığı, kullandıktan sonra ise vazgeçemediği bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi, bebekler için en iyisi. En etkili pişik kremi olan bu krem, yeni doğan bebeklerin poposu için üretilmiş olup, onların hassas ne narin ciltleri göz önüne alınarak üretilmiştir.

Bebekler için özel olarak üretilen ve ekstra koruma sağlayan bepanthol pişik kremi, bebeğinizin poposundaki pişiği kısa sürede geçirerek bebeğinizin pişik problemlerini ortadan kaldırıyor.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Nedir?

Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra gönül rahatlığıyla kullanılabileceğiniz bir pişik kremi. Her bez değişiminden sonra kullanabileceğiniz bu krem tamamen doğal. Ekstra koruyucu etki içeren bu etkili pişik kremi, sadece pişik tedavisinde değil, pişiğin oluşumunu önlemede de kullanılır.

Bepanthol baby ekstra koruma pişik kremi, bebeğinizin poposuna oldukça kolay uygulanabilmesinin yanında bebeğiniz cildi tarafından da kısa sürede emilir. Böylece bebeğinizin poposunda yapış yapış bir his uyandırmaz ve bebeğinizi rahatsız etmez.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Ne İşe Yarar?

Bebeğinizi pişik olmaktan koruyan bu krem nemlendirici yapısı ile bebeğinizin savunmasız ve narin cildini de korumaya alıyor. Bepanthol baby ekstra pişik kremi sürüldüğü andan itibaren bebeğinizin narin cildinde koruyucu bir bariyer oluşturuyor.

Oluşturduğu bu bariyer ile de bebeğiniz altını ıslattığında, çişinde bulunan asit bebeğinizin poposuna zarar veremiyor ve bebeğinizin poposu pişik olmaktan korunuyor. Bepanthol baby ekstra koruma pişik kreminin içeriğinde bulunan provitamin B5, zeytinyağı, B3 vitamini ve lanolin bebeğinizin hassas cildine ekstra koruma sağlıyor.

İçinde paraben bulundurmayan bu pişik kremi, parabenin yanında renklendirici, parfüm, koruyucu ve alkol de bulundurmamaktadır. Hiçbir zararı olmayan bu pişik kremini bebeğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Kremi İçeriği

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Kremi içeriğinde zeytinyağı, Provitamin B5 ve B3 vitamini bulundurur. Bunlar bebeğinizin cildinde koruma oluşturan yapılardır. Ayrıca cildi pürüzsüz, nemli ve yumuşacık bir hale getirir.

Ayrıca bepanthol baby pişik kremi içeriğinde lanolin de bulundurur. Bu madde bebeğinizin poposunda kayganlaştırıcı bir etki yaratır ve sürtünme kaynaklı olan tahrişleri ortadan kaldırmaya yarar. Geçirgen bir yapıya sahip olan lanolin, bebeğinizin cildinin hava almasını engellemediğinden pişik oluşumunun da önüne geçiyor.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Ne Zaman Kullanılmalı?

Pişik kremleri hakkında doğru bilinen yanlışlar var. Pişik kremi sadece bebeğinizde pişik problemi olduğunda kullanılmaz. Peki bepanthol baby ektra koruma pişik kremi ne zaman kullanılır? Bu krem bebeğinizin pişik olduğunda değil, bebeğinizin her altını değiştirdiğinizde kullanılmalıdır.

Yan etkisi ve zararı bulunmayan bu kremin kullanılmasında hiçbir sakınca olmadığından, gönül rahatlığıyla bebeğinizde sıklıkla kullanabilirsiniz.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Nasıl Kullanılır?

Peki pişik kremi nasıl kullanılır? İnce bir tabaka halinde bebeğinizin poposuna sürün ancak bebeğinizin poposunun kuru ve temiz olduğundan emin olun. Nohut büyüklüğünde uygulayacağınız bu krem sonrasında temizlenmez.

Krem bebeğinizin poposu tarafından emilir ve ince bir koruma tabakası oluşturulur. Yapış yapış hissi vermediğinden bir sonraki alt açma eyleminde de kaygan yapısı sebebiyle bebeğinizin poposu kolayca temizlenir.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Kullananlar

Herhangi bir ilaç, krem, kozmetik ürünü gibi gündelik hayatımızda kullanabileceğimiz her türlü ürünü kullanmadan önce mutlaka internette araştırmasını yapılmaktadır. Bepanthol baby pişik önleyici merhemi kullananların çoğu olumlu yorumlarda bulunmuştur. Hatta neredeyse olumsuz bir yorum bulamayabilirsiniz.

Annelerin bebekleri için kullandığı bu merhem sayesinde, bebeklerinin çok mutlu ve huzurlu olduğunu belirtmiştir. Bu merhemi yüze sürenlerin bir çoğu da kızarıklığın, lekelerin ve tahrişin geçtiğini belirtmişlerdir. Çünkü bepanthol baby pişik kreminin yüze sürüldüğünde hiç bir yan etkisinin bulunmaması da olumlu yorumların en büyük nedenlerindendir.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhem Yorumları

  • Ben kızım için kullanıyorum. Oldukça iyi pişik kremidir. Kısa sürede olumlu sonuç alıyorsunuz. Genellikle pişik olmadıkça kullanmıyorum.
  • Bu merhemden daha iyi bir ürün piyasada yok. Bebeklerin pişiklerini 1 gecede  geçiriyor.
  • Gerçekten çok etkili. Bebeğim hiç pişik olmadı. Oldukça da bereketli bir merhem çok küçük bir miktar kullanımı yeterli oluyor.
  • Çocuğum doğmadan önce araştırarak aldım. Yaz aylarında poposunda pişik olunca kullandım ve 2 defa kullanımından sonra pişik geçti. Artık koruma amaçlı kullanıyorum. Tavsiye ederim.
  • Oğlumuzda pişik problemi vardı. Çok fazla çeşit krem kullandık fakat faydalı olmadı. Bu kremi kullanmaya başlayınca derdimize çare oldu. 1 günde pişikten kurtulduk. Düzenlik kullanıyoruz ve kullandığımız süre boyunca pişik sorunu ile karşılaşmadık.

Görülen o ki bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi kullananların yorumları olumlu olmuştur. Tamamen doğal ürün olan bu merhem güvenilir bir üründür. Gönül rahatlığıyla bebeklerinizde pişik tedavisinde ve pişikleri önlemek için kullanabilirsiniz.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhem Fiyatı

Bu pişik kremi eczanelerde ve e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Bepanthol baby ektra koruma pişik kremi fiyatı alındığı yere ve zaman göre değişiklik gösterebilir. Ancak bepanthol pişik kremi 100 gr fiyatı 26 TL ile 35 TL arasında satıldığı yere göre değişkenlik gösterebilir.

Bepanthol Baby Pişik Kremi Prospektüsü

Herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu kremi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat kullanımı hakkında bilgi edinmek için prospektüsünü mutlaka okumalısınız.

Bepanthol Baby Pişik Kremi Hakkındaki Sorular

Bepanthol baby pişik kremi hakkında en çok merak edilen soruların yanıtlarını sizlere verip, aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıralım.

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi içerisinde ne var

Bu kremin içerisinde Provitamin B5, B3, zeytinyağı ve lanolin bulunmaktadır. Lanolin ne işe yarar diye soracak olursanız da, sürtünmeyi engeller ve tahrişi önler.

Bepanthol baby pişik kremini kimler kullanabilir

Bepanthol baby pişik kremini genel olarak bebeklerin pişik tedavilerinde ve pişik önlenmesinde tercih edilmektedir. Ancak bazı yetişkinler de bu kremi kullanıp olumlu sonuçlarından yararlanmışlardır. Bu krem herkes tarafından rahatlıkla kullanılır.

Bepanthol baby pişik kremini nerelerde kullanılır

Bepanthol baby pişik kremi, pişik tedavisinde ve pişik önlemek için kullanılır. Koltuk altı, bacak arası ve vücudun sürtünme olan bütün bölgelerinde kullanılır.

Bepanthol baby pişik kremi içeriği

Bepanthol baby pişik kremin içerisinde Provitamin B5, B3, zeytinyağı ve lanolin bulunmaktadır.

Bepanthol baby pişik kremi yüze sürülür mü

Yüzünüzde tahriş, yanma, kızarıklık gibi sorunlar bulunuyorsa yüzünüze de sürebilirsiniz. Sivilce ve tahriş olan bölgelerde de kullanabilirsiniz. Ancak ince tabak halinde kullanmanız gerekmektedir.

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi yan etkisi 

Bepanthol baby ekstra koruma pişik merhemi tamamen doğal bir üründür. Bitkisel içeriğe sahip olan bu kremin herhangi bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Anca cildinizin içerisinde bulunan zeytinyağı ve vitaminlerine karşı bir alerjiniz varsa yapılacak bir şey bulunmamaktadır.

Bepanthol baby pişik kremi  kaç çeşit

Bepanthol baby pişik kremi 2 çeşittir. 30 gram ve 100 gramlık tüplerde satılmaktadır.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Sudocrem Nedir Ne İşe Yarar?

Bepanthol Kremin Faydaları 

Oksijenli Su ile Saç Nasıl Açılır?


 

Hakkında Bakımlı Ve Sağlıklı

Kontrol et

Makat Çatlağı Kremi

Makat Çatlağı Kremi Olarak Kullanılabilecek Merhemler

Anal fissür, anal bölgede ağrı ve acının yaşanmasına neden olan bir rahatsızlıktır. Genelde makat çatlağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir