Enterogermina

Probiyoktik mikroorganizma içeren enterogermina, bağışıklık sistemini desteklemeye ve bağışıklık sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Dünya çağında bilinen ve güvenilir marka olan Enterogermina, içerisinde bulunan probiyotiklerin de canlı kalmasını sağlıyor.

Enterogermina Nedir?

Enterogermina nedir sorusuna öncelikle cevap verelim. Bir gıda takviyesi olan enterogermina, Bacillıs Clausii sporlarını da içeren bir probiyotik. Gıda takviyesinin olduğunu söylediğimiz bu ürünün rakiplerinden en büyük farkı canlı spor formunda olan tek ürün olması.

İçerisinde bulunan Bacillus Clausii bakterisini koruyan spor sert bir kabuktan meydana geliyor ve bakterilerin midede kaybolmasını önleyerek bağırsağa ulaşmasını sağlıyor. Bu yöntem ile de 2 milyon bakteri canlı olarak bağırsakta aktif hale gelir.

Enterogermina Ne İşe Yarar?

Enterogermina hemen hemen herkesin en az bir kere adını duyduğu bir gıda takviyesi. Ancak enterogermina ne işe yarar bunun hakkında çok azı bilgi sahibi. Probiyoktik mikroorganizmalar içeren Enterogermina ile sindirim sistemi düzenleniyor ve bağışık sistemi güçlendiriliyor.

İçerisinde bulunan canlı sporlar ile enterogermina kabızlık problemini ortadan kaldırıyor. Ayrıca enterogermina yetişkinlerde kullanıldığı gibi daha küçük yaş gruplarında da kullanılıyor. Enterogermina içeriğindeki bakterileri sert kabuğu sayesinde bağırsaklara kadar ulaştırıyor. Bu şekilde de bağırsakların düzenlenmesini sağlıyor.

Enterogermina Nasıl Kullanılır?

Enterogermina nasıl kullanılır bu konuda en çok yöneltilen sorulardan. Enterogermina yetişkinlerde ağız yoluyla günde bir flakon şeklinde kullanılıyor. Flakonun içinde yer alan ve kullanıma hazır bir sıvı olan Enterogermina’nın rengi, kokusu ve tadı yoktur.

Flakonun içinde bulunan bu sıvı iyice çalkalandıktan sonra süt, portakal suyu, şekerli su veya çaya karıştırılıp içilebilir. Enterogermina nasıl saklanmalı sorusuna geldiğimizde ise; herhangi bir saklama koşuluna gerek duyulmadığını belirtmemiz gerekir. İstediğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz.

Enterogermina Yan Etkileri

Tüketim için güvenilir olan enterogermina yan etki açısından sıkıntı çıkarmayan bir probiyotik. Güvenilir olan bu gıda takviyesinin çok alınması durumunda veya aşırı duyarlı insanlarda kızarıklıklara ve ürtikere neden olabiliyor.

Enterogermina aldıktan sonra herhangi bir mide bulantısı, akut toksit ve mide rahatsızlığı yaşarsanız en kısa sürede doktora başvurun.

Enterogermina Kullananlar

Enterogermina kullananlar öncelikle bu gıda takviyesini kullanmak için doktor tavsiyesini almış olmalı. Yetişkinlerde kullanılan Enterogermina bebeklerde ve çocuklarda da kullanılabilir. ancak yine doktor tavsiyesi gerekir.

Enterogermina antibiyotik ile kullanımında herhangi bir sakınca yoktur. Ancak aynı anda alınmaması ve belirli periyotlar ile ayrı ayrı alınması gerekir. Enterogerminayı kullanmadan önce de mutlaka çok iyi çalkalayın. Mühür açıldıktan sonra ise 20 ile 30 dakika kadar bekleyin. Sonrasında tüpü veya çözeltiyi tüketin.

Enterogermina Fiyatı

Enterogermina ne kadar veya enterogermina fiyatı bu konu ile ilgili en çok aratılan konulardan. Bu gıda takviyesini herhangi bir eczaneden temin edebileceğiniz gibi e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Enterogerminanın fiyatı 55 TL olarak biliniyor. Eczanelerde bu fiyat biraz daha yüksek olurken, internette daha düşük olarak fiyatlandırıldığı görülebiliyor.

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pharmaton Faydaları

Cialis Ne İşe Yarar?

Pirinç Suyunun Cilde Faydaları


 

Hakkında Bakımlı Ve Sağlıklı

Kontrol et

Aynısefa Yağı Nasıl Yapılır

Aynısefa Yağı Ne İşe Yarar? Kullanımı Ve Faydaları

Aynısefa yağı, gündeme tırnak mantarını tedavi etmesiyle gelmiş bitkisel bir üründür. Aynısefa yağı, sadece tırnak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir